Sony A7iii
- [21.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat














Foťák je plně funkční. Nevím o ničem co by nefungovalo. Není ani poškrábaný.
Baterka je už kaput.
Mám originální balení ale ne v Praze musím pro něj zajet do Pardubic.
Důvod prodeje: koupil jsem nový model
Možná nechám i kvalitní 64Gb kartu.
Baterka je už kaput.
Mám originální balení ale ne v Praze musím pro něj zajet do Pardubic.
Důvod prodeje: koupil jsem nový model
Možná nechám i kvalitní 64Gb kartu.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *